Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A do të jenë çift? DJ Dagz nuk ndahet nga Einxhel (VIDEO)

A do të jenë çift? DJ Dagz nuk ndahet nga Einxhel (VIDEO)

BB VIP - Banorët VIP të shtëpisë më të famshme në Shqipëri nuk i kanë kursyer debaet e forta me njëri-tjetrin, por gjithashtu edhe momentet e bukura dhe skenat romantike.

Ka disa kohë që po përflitet nëse Einxhel dhe DJ Dagz mund të krijojnë një romancë brenda shtëpisë së BB VIP. Teksa kanë pasur debate të ndryshme mes tyre, së fundmi duket se po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe madje nuk i rezistojnë dot ngacmimeve.

Ata kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit të shtrirë, teksa mbanin duart të shtërnguara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ky nuk është momenti i vetëm që ata shfaqen kaq të afërt, pasi më herë të dy kanë dalë në një darkë romantike. Ata bënë edhe deklarata të forta ndaj njëri-tjetrit, ndërsa Arbri pranoi se Einxheli është e vetmja që eb ën nervoz brenda shtëpisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore