Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A do më mësosh, 1 orë në ditë...”/ Nisin flirtimet e para mes Valonit dhe Beniadës (VIDEO)

“A do më mësosh, 1 orë në ditë...”/ Nisin

BB VIP – Spektakli i mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP” ka pasur shumë të papritura, nga ato të bukurat e deri te ato që të lënë pa fjalë.

Por jo vetëm kaq, pasi mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka hyrë edhe një banor i ri. Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili në klipin e tij prezantues u shpreh se vajza që i ka “pëlqyer nga ana e trupit, fizikut është Beniada”. Sipas tij, ajo është vajza më seksi aty.

E duket se pas përfundimit të spektaklit shumë të gjatë, kanë nisur edhe flirtimet e para mes dy banorëve. Teksa Beniada i flet italisht, Valoni shprehet se nuk e kupton atë gjuhë.

Biseda mes banorëve:

Valoni: Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht

Iliri: Vërtet nuk e di?

Valoni: Jo se di

Semi: Valon këndoje një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore