Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A do martohesh me mua?” tatuazh në trup/ Propozimi i çuditshëm i të riut (VIDEO)

“A do martohesh me mua?” tatuazh në trup/ Propozimi i

Një shofer i ka propozuar të dashurës së tij me një tatuazh 'a do të martohesh me mua' në gjoksin e tij - dhe ajo mbushi kutinë ku thuhej 'po'.

Smitten Bruno Neves, 33 vjeç, donte t'i kërkonte partneres së tij Patricia Calado, 34 vjeç, të martohej me të pas një udhëtimi në sallonin e tij të preferuar të tatuazheve në Great Yarmouth, Norfolk.

Nëna e dy fëmijëve shtangu kur ai i tregoi për herë të parë tatuazhin e ri - pasi ajo kishte kaluar 45 minuta në dhomën e pritjes së studios së tatuazheve.

Adams, i cili është gjithashtu baba i një djali katër vjeçar, kishte shkruar fjalët 'do të martohesh me mua' me bojë të përhershme në gjoks.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore