Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A do ma japësh fjalën?” Luizi i kërkon një puthje pas mesnate Kiarës, ja si përgjigjet ajo/ VIDEO

“A do ma japësh fjalën?” Luizi i kërkon një

Luizi dhe Kiara po shfaqen gjithmonë e më të afër brenda shtëpisë së Big Brother.

Teksa ditën e nesërme, moderatorja feston ditëlindjen, Luizi sot i ka bërë një kërkesë të guximshme.

Ai i është lutur që pas orës 12 , në mesnatë, ajo ta lejojë t’i dhurojë një puthje. Ai i ka thënë që të mos ketë frikë sepse nuk do veprojë nëse ajo nuk e lejon, dhe ka kërkuar që ajo vetë t’i thotë nëse është gati.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore