Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A do kthehet në emision? Zbulohet çfarë do të ndodhë me Andin, ja premtimi që i bëri Teas (VIDEO)

A do kthehet në emision? Zbulohet çfarë do të ndodhë

Andi i "Për'puthen" është kthyer në një ndër të rinjtë më të ndjekur në vend falë pjesmarrjes në këtë format dhe lidhjes romantike me Tean.

Por prej 1 jave Andi mungon në emision, ndërkohë nga Tea u konfirmua se njohja e tyre romantike vazhdon e njëjtë.

Gjatë një "live" me Tean, Andi pranoi se është rikthyer në emision dhe do ta shohim gjatë "PRIME Përputhen" që transmetohet të dielën. 

Të enjten në mbrëmje, Andi dhe Tea kanë hyrë në live në “Instagram”, ku Andi pa hezitim e cilësoi Tean “Nusja ime”.

Ai e përkëdhelte vazhdimisht, duke treguar se ishin në fazë njohjeve, por pavarësisht se e pëlqen Tean, finalizimit nuk i dihet. Andi zbuloi se ka dëshirë ta marrë me vete e të jetojnë jashtë, mes vendeve nordike si; Suedi, Norvegji ose Finlandë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore