Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A do futet Butrinti të shtunën në BBV? Mikela: Mezi pres të shoh reagimin e Luizit

A do futet Butrinti të shtunën në BBV? Mikela: Mezi pres të

Prej disa kohësh përflitet se Butrint Imeri mund të futet në "Big Brother VIP2". Fillimisht u tha se këngëtari do hynte të martën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për të surprizuar Kiara Titon me rastin e ditëlindjes.

Por ditën e djeshme në emisionin “Shqipëria Live” u hodhën dyshimet se Butrinti mund të futet si banor.

E ftuar në studio ishte ish-banorja, Mikela Pupa, e cila u shpreh se futja e Butrintit nuk do ndikonte te Kiara pasi historia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Por jo vetëm kaq, pasi sipas Mikelës, kjo gjë do ndikonte edhe te këngëtari i njohur, Luizi Ejlli. Ky i fundit ka treguar që në fillim një interes për moderatoren e njohur.

Megjithatë gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve dhe pritet të shihet ç'do ndodhë këtë të shtunë në spektaklin e madh.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore