Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“50 ditë, 50 kalamaj”/ Bisedat e banorëve në orët e vona: Ça u bë fabrikë këtu

“50 ditë, 50 kalamaj”/ Bisedat e banorëve në

BB VIP – Pas përfundimit të mbrëmjes festive me rastin e 109 vjetorit të Pavarësisë, banorët e BB VIP janë ndërruar dhe kanë shkuar për të fjetur. Por edhe aty kanë nisur bisedat, e ndryshe nga herët e tjera, ata kanë bërë shaka me njëri-tjetrin.

Në një moment, Iliri është shprehur: “50 ditë dalin 50 kalamaj, ça flet o vlla”, të cilit Einxhel i kthehet me shaka: “Avash, avash, ça u bë fabrikë këtu”.

Biseda mes banorëve:

Iliri: 50 ditë dalin 50 kalamaj, ça flet o vlla

Einxhel: Avash, avash, ça u bë fabrikë këtu

Arjola: Fabrikë çiftëzimi

Einxhel: Një pyetje kam Ilir, ku e ke Sabianin?

Iliri: Sabi është...

Einxhel:E shikon, po të bësh apelin mungon Sabiani

Monika: Mos është futur te dhoma me vëllain

Einxhel: E braktisi Iliri sot Sabianin

Monika: Sabiani është grup me vëllain

Iliri: Sa ma çan hallin Einxhel mua

Einxhel: E ke vënë re, vetëm unë ta çaj hallin ty

Iliri: E di

Einxhel: E ke marrë vesh se vetëm unë ta çaj hallin ty

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore