Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

5 ditë pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani zbulon dhuratat e partnerit (FOTO)

5 ditë pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani zbulon dhuratat e

Moderatorja Arbana Osmani 5 ditë pas lindjes së dytë të saj është shfaqur në super formë. Ajo ka sjellë në jetë djalin Diell, teksa partneri nuk mund të mos i bënte disa dhurata.

Osmani shkruan se regjisori i shkoi në shtëpi me një çantë të mbyllur elegante që brenda kishte dhuratat për të pas lindjes.

Ajo i ka zbuluar vetë dhuratat e partnerit, një varëse me shkronjat që formonin emrat ”Jon Diell”, si dhe një buqetë me lule lejla.

5 ditë pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani zbulon dhuratat e

5 ditë pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani zbulon dhuratat e

5 ditë pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani zbulon dhuratat e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore