Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje shtëpinë për 5 milionë dollarë (FOTO)

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, John Travolta, ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në Maine. Dhe e gjeni dot çmimin? Plot 5 milionë dollarë.

Këtë vendim e mori shtatë muaj pasi partnerja e tij është ndarë nga jeta, si pasojë e kancerit të gjirit.

Mediat e huaja shkruajnë se prona ndodhet në 48 hektarë dhe është e vendosur në pjesën ekskluzive ishullore të Islesboro, Maine. Rezidenca në fjalë ka 42 dhoma dhe prona ku është ndërtuar ajo, është blerë nga çifti në vitin 1991, kur kurorëzuan në martesë dashurinë e tij.

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

Kujtojmë se viti 2020 ka qenë mjaft i trishtë për aktorin e famshëm, i cili ka përjetuar humbje të njëpasnjëshme të personave të tij të afërt.

Pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij, Travolta humbi edhe një person tjetër të afërt. Nipi i tij, Sam Travolta, me të cilin ishte i lidhur ndërroi jetë dhe ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Gjithashtu kujtojmë se John Travolta dhe Kelly Preston u martuan në vitin 1991 dhe kishin tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë. Fatkeqësisht, djali i tyre i madh u nda nga jeta në 2009.

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

42 dhoma dhe plot ngjyra, aktori i famshëm nxjerr në shitje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore