Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

3 banorë të rinj në BB VIP, vendimi i RËNDËSISHËM që mori Vëllai i Madh

3 banorë të rinj në BB VIP, vendimi i RËNDËSISHËM

Gjatë spektaklit të së martës të “Big Brother VIP2” u prezantuan edhe 3 banorët e rinj që iu bashkuan shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

E para hyri Keisi Medini, më pas Tan Brahimaj dhe i fundit Bledi Mane.

Lidhur me ata, Vëllai i Madh ka marrë një vendim mjaft të rëndësishëm. 3 banorët e rinj nuk do të jenë për dy javë në nominim, pra dy javë imunitet.

Ishte vetë moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, që dha këtë lajm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore