Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në fytyrë (FOTO)

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

Ndonjëherë ne mund t’i lejojmë vetes që të kalojmë një ditë të tërë pa asnjë pikë grimi në fytyrë dhe të mos kujdesemi për pamjen tonë. Por për të dalë ashtu para kamerave, shumë vajza dhe gra kërkojnë guxim.

Të mos mbash makijazh në fytyrë mund të bëjë të dukesh krejtësisht ndryshe! E disa personazhe të famshëm të ekranit si Tyra Bank, Sarah Hyland, Lady Gaga e shumë të tjera, janë dëshmi e vërtetë e kësaj.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi të yjeve, për të inkurajuar çdo grua që të dojë veten dhe të përqafojë pamjen e saj natyrale. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme, ku gratë e famshme nuk ngurruan të tregonin se si dukeshin pa make-up.

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

16 yje që nuk patën frikë të shfaqeshin pa makijazh në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore