Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes mbretërore të vegjël (FOTO)

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

Në filmat me përralla, ne zakonisht nuk shohim se si lindin princeshat dhe princat. Por edhe ata si ne, kanë patur një fëmijëri të mbushur me ëndrra, lojëra dhe të rrethuar nga të dashurit e tyre.

“Bright Side” ka publikuar fotografitë e disa prej njerëzve të familjes mbretërore, për të treguar se si ishin ata fëmijë të lumtur e tani të rritur dhe me detyra të ndryshme.

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

12 fotografi që tregojnë se si ishin pjesëtarët e familjes

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore