Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

11-vjeçarja me kancer shpërthen në lot kur merr dhuratën nga reperja e famshme (VIDEO)

11-vjeçarja me kancer shpërthen në lot kur merr dhuratën

Reperja e famshme, Cardi B, ka bërë një gjest mjaft të bukur për një fanse të saj e cila është diagnostikuar me kancer.

Cardi B ka përgatitur me duart e veta një paruke, të cilën ia ka dhuruar fanses së saj të vogël, 11 vjeçe. Reperja me famë botërore ka ndarë procesin e përgatitjes me ndjekësit në një postim në “Facebook”.

Në pamje shihet reperja që mëson artin e krijimit të një parukeje, së bashku me shoqen e saj Kway dhe prodhuesin e parukeve Tokyo Stylez. Pas përfundimit të parukes, Cardi B mësoi se atë do ta merrte një fanse e saj e madhe.

11-vjeçarja me kancer shpërthen në lot kur merr dhuratën

“Paruket janë të shtrenjta. Dhe unë jam vërtet e lumtur që parukja që bëra sot, do të dhurohet. Shpresoj t’i shkojë një njeriu të veçantë”, u shpreh ajo në video.

Në fund të episodit, 11-vjeçarja Khloe hap kutinë e dhuratës dhe kur shikon paruket brenda “fluturon” nga gëzimi. Më pas e vendos në kokë dhe fillon të qajë.

11-vjeçarja me kancer shpërthen në lot kur merr dhuratën

11-vjeçarja me kancer shpërthen në lot kur merr dhuratën

11-vjeçarja me kancer shpërthen në lot kur merr dhuratën

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore