Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të vërtetë (FOTO)

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Ndonjëherë personazhet e famshëm duhet që të ndryshojnë emrat e tyre për të tingëlluar më bukur, apo edhe për të mos u ngatërruar me njerëzit e tjerë.

Shpeshherë, yjet përdorin pseudonimet që kanë patur në fëmijëri apo thjesht krijojnë një emër të ri që ju përshtatet më mirë.

Këtu keni disa prej të famshëmve që kanë ndryshuar emrin, dhe mund të jenë të paktë ata njerëz që dinë se si është emri i tyre i vërtetë.f

Ornella Muti — Francesca Romana Rivelli

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Ralph Lauren — Ralph Lifshitz

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Jean-Claude Van Damme — Jean-Claude Camille François Van Varenberg

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Vivien Leigh — Vivian Mary Hartley

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Angelina Jolie — Angelina Voight

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Blake Lively — Blake Brown

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Antonio Banderas — José Antonio Domínguez Bandera

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Liv Tyler — Liv Rundgren

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Alicia Keys — Alicia Augello Cook

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Bonnie Tyler — Gaynor Hopkins

Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore