Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston foton e rrallë nga materniteti (FOTO)

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

Ka kaluar fiks një muaj që kur Klea Huta u bë nënë për herë të parë. E teksa i vogli i saj Krid sot bëri 1-muajsh, ajo ka vendosur që t’i bëjë një dedikim mjaft të ëmbël në “Instastory”.

Moderatorja e njohur ka ndarë me fansat një foto të re nga materniteti, ku shfaqet duke i mbajtur dorën e vogël djalit, bashkë me partnerin e saj, Elgit Doda.

Kjo foto e veçantë e realizuar në maternitet mban datën dhe orën kur ka ardhur në jetë Krid. E lindja e tij ka ndryshuar përgjithmonë jetën e bukuroshes.

Ndërkohë në postimin e bërë ditën e sotme, Klea shprehet se i ka ndryshuar jetën ardhja në jetë e të birit, të cilin e quan kryevepër.

“O Krid i mamit. Sot një muaj erdhe ne jete dhe na e ndryshove ate pergjithmone, kryevepra jone. Nuk me besohet qe te mbaj ne krahe e kujdesem per ty prej nje muaji! Ti je i vogel e nuk kupton gje, po mami ka shume lumturi qe do ta ndaje me te gjithe i vogli im, dora ime e vogel, era ime mire! Edhe 100 vite o jete e imja”, shkruan Klea në foton ku shfaqet duke kapur dorën e vogëlushit kur ai sapo erdhi në jetë.

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

1 muaj që është bërë nënë, Klea Huta poston

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore