Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës konfirmoi se është shtatzënë? (FOTO)

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Prej disa ditësh është përfolur për një shtatzëni të mundshme të të dashurës së Ledri Vulës, Sra Hoxha. Deri tani asnjëri prej tyre nuk e ka pohuar zyrtarisht një gjë të tillë.  

E teksa të gjithë presin që Sara të publikojë një foto me barkun e rrumbullakosur, duket se ajo ka

Por një ditë më parë, ajo tregoi atë që mund të quhet pasoja e parë e të qenit shtatzënë, duke i rënë anash e anash për të treguar padurimin për të ngrënë drekën.

E ulur në një restorant, Sara shkruante: “Ku është ushqimi, është gjëja e vetme që po mendoja! #hangry””.

Kaq mjaftoi që fansat e saj të shpërthejnë në komente për të pyetur për bebushin, dhe gjininë e tij. Disa nisën me kritika edhe për gramatikën, duke i thënë Sarës se fjala “hangry” në fakt shkruhet “hungry”.

Ndaj asaj iu desh të sqaronte edhe kontekstin në të cilin e përdori: “Hangry”, pra, do të thotë i irrituar nga uria e tepërt! Epo tani e kuptojmë arsyen!

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta e dashura e Ledri Vulës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore