Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rinas/ Grabitësi i vrarë dyshohet të jetë Admir Murataj; shoqërohet në polici gruaja e tij

Ndonëse ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia, burime bëjnë me dije se nga krahasimi i shenjave të gishtave dhe këqyrja fizike e bërë, rezulton se personi që mbeti i vrarë dje në aksionin e karakteristika të ngjashme me ato të Admir Murataj.

Fillimisht identiteti i tij u zbulua nga mediat greke, ndërsa pritet të konfirmohet edhe nga autoritetet shqiptare.

Ai ka qenë organizatori i grabitjes brenda perimetrit të sigurisë së aeroportit, ndërsa u vra 2 km nga Rinasi në momentin e arratisjes.

Raportohet se është shoqëruar në polici bashkëshortja e Murataj, e cila do të japë dëshminë e saj në lidhje me ngjarjen e ndodhur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore