Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kuvendi vendos, seancë plenare sot në orën 17:00

Konferenca e Kryetarëve e mbledhur nga kryeparlamentari Ruçi, ka vendosur që sot në orën 17:00 të zhvillohet seanca plenare në Kuvend.

Do të jetë pikërisht seanca që do të zëvendësojë atë të së enjtes së shkuar, e cila u anulua për shkak të protestës së opozitës.

Në këtë seancë, pritet të miratohen strukturat organizative të KLGJ dhe KLP.

Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore