Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Vlorë, ekzekutohet në atentat biznesmeni 29-vjeçar (Foto)

Një person është ekzekutuar me armë zjarri gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin bregdetar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ''Pavarësia'' tek ish- Kombinati i Peshkut. Me armë zjarri është ekzekutuar Vasil Dervishaj 29 vjeç, banues në Vlorë, pronar i një biznesi të njohur në qytetin bregdetar.

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po krihet zona me qëllim kapjen e autorit.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e kapjen e autorit.

4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore