Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Princ Leka dhe Elia Zaharia vendosin datën e martesës

Photo shooting of Prince Leka II of the Albanians and his fiancee Elia Zaharia- 25 & 26/03/16 © David Nivière 2016 All Rights Reserved

Princ Leka dhe Elia Zaharia do të martohen më 8 tetor të këtij viti në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur me anë të një komunikate për shtyp.

Photo shooting of Prince Leka II of the Albanians and his fiancee Elia Zaharia- 25 & 26/03/16 © David Nivière 2016 All Rights Reserved

?Familja mbretërore shqiptare ka kënaqësinë e veçantë të njoftojë mbarë kombin shqiptar se Naltësia e tij Princ Leka II ka shpallur ditën e martesës së me Znj. Elia Zaharia me datë 8 tetor 2016, në Tiranë. Urojmë me zemër trashëgimin e familjes mbretërore brez pas brezi?, thuhet në njoftimin zyrtar.

 

Photo shooting of Prince Leka II of the Albanians and his fiancee Elia Zaharia- 25 & 26/03/16 © David Nivière 2016 All Rights Reserved

27 mars 2016 (gazeta-Shqip.com)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore