Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

VIDEO/ Sulmohet kryeministri Albin Kurti, i bënë pritë para godinës qeveritare

VIDEO/ Sulmohet kryeministri Albin Kurti, i bënë pritë para

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti është sulmuar ditën e sotme nga anëtarë të Partisë Social Demokrate.

Mediat vendase raportojnë se kryeministri është sulmuar me qershi, teksa gjatë një aksioni simbolik para ndërtesës së Qeverisë.

Kryetari i Partisë Dardan Molliqaj ka publikuar edhe momentin kur është kryer ky akt i cili u ndërmor pas firmosjes së marrëveshjes së Kosovës dhe Serbisë për targat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore