Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

VIDEO/ “O të hongtë dreqi ty”, i moshuari "shpërthen" me deklarata për vajzat: Qysh po del me ato pantallona...

VIDEO/ “O të hongtë dreqi ty”, i moshuari

Shqipëria njihet si një shoqëri patriarkale, ku gratë dhe vajzat janë nën pushtetin e meshkujve, duke u paragjykuar qoftë edhe për mënyrën e veshjes.

I tillë është rasti edhe i këtij të moshuari në Kosovë, i cili ofendon vajzat të cilat vishen me pantallona të çara apo fustane të shkurtër. Madje, ai shkon deri aty sa i mallkon këto vajza.  

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore