Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

VIDEO/ I martohej nipi, momenti kur gjyshja shqiptare qëllon me armë në mes të dasmës

VIDEO/ I martohej nipi, momenti kur gjyshja shqiptare qëllon me armë

Një gjyshe shqiptare ka shprehur lumturinë e saj sepse i martohej nipi duke qëlluar me armë në mes të dasmës.

Pamjet e publikuara nga KlanKosova tregojnë se si gjyshja e djalit që po martohej ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar në ajër në mes të lokalit.

Ngjitur me të, është një tjetër e moshuar që kërcen me shami në dorë. Brenda në restorant ka edhe shumë njerëz të tjerë, por asnjë nuk ka mbetur i lënduar si pasojë e të shtënave me armë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore