Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

VIDEO/ Çfarë po ndodh? Shkelma e grushte para aeroportit, njerëzit vrapojnë të...

VIDEO/ Çfarë po ndodh? Shkelma e grushte para aeroportit,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e ostme në kosovë, teksa disa persona janë konfliktuar në aeroportin “Adem Jashari”.

Nga pamjet e mëposhtme shihet se disa burra janë duke u zënë dhe duke goditur njëri-tjetrin, teksa disa gra përpiqen t’i ndajnë.

Nuk dihet ende shkaku i sherrit, teksa policia ndodhet në vendngjarje.

“Sot kemi pranuar informatën për një rrahje në APN, ku kanë qenë të përfshirë disa persona, prej të cilëve dy persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtëve u është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor”, thueht në njoftimin e policisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore