Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Aksident MASIV në autostradë, mbi 6 automjete përplasen me njëra-tjetrën

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Aksident MASIV në autostradë, mbi 6

Një aksident masiv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kosovë, ku janë përfshirë disa automjete.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Komoranit, në aksin Prishtinë-Pejë, ndërsa nga video mund të shihet se në aksident janë përfshirë mbi 6 automjete. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar, apo se cili ka qenë shkaku i këtij aksidenti.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe pritet të japë më shumë detaje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore