Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

VIDEO/ Degradon mbledhja në Kosovë, zyrtari i LDK-së 'bën ujë' drejtorin

VIDEO/ Degradon mbledhja në Kosovë, zyrtari i LDK-së

Një incident është shënuar ditën e sotme në mbledhjen e Kuvendit Komunl të Besjanës, Kosovë, ku po debatohej në lidhje me arsimin.

Në një video të publikuar në media shihet se si asambleisti i LDK-së, Ekrem Rrahmani, është ngritur në këmbë dhe ka lagur me ujë drejtorin e Arsimit në Besjanë, Avni Fetahu.

Kjo situatë ka bërë që mbledhja që po zhvillohej të ndërpritej. Incidenti ka ardhur në debat e sipër, dhe duket se Rrahmanin nuk e kanë mbajtur nervat.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore