Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Vetëm 15 vjeç, kush është shqiptari që punon në zyrën e Merkel (FOTO)

Vetëm 15 vjeç, kush është shqiptari që punon në

Ai është vetëm 15 vjeç dhe njihet si një ndër më të rinjtë që kanë mbajtur praktikë në zyrën e kancelares, Angela Merkel.

Gjermania, është sigurisht një nga shtetet evropiane, ku mundësia e arsimimit, punësimit, depërtimit në karrierë dhe formimit profesional është shumë e madhe.

Këtë mundësi më së miri duket se e ka shfrytëzuar Leonard Mulaku nga Vushtrria, i cili është zgjedhur “kancelari” më i ri praktikant në moshë, në Gjermani.

Ai është vetëm 15 vjeç dhe njihet si një ndër më të rinjtë që kanë mbajtur praktikë në zyrën e kancelares, Angela Merkel.

Vetëm 15 vjeç, kush është shqiptari që punon në

Vetëm 15 vjeç, kush është shqiptari që punon në

Vetëm 15 vjeç, kush është shqiptari që punon në

Vetëm 15 vjeç, kush është shqiptari që punon në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore