Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Vëllai i politikanit kosovar ndërron jetë nga Covid-19

Vëllai i politikanit kosovar ndërron jetë nga Covid-19

Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj, ka humbur jetën pasi ishte i infektuar me Covid-19.

Lajmin e trishtë e ka dhënë anëtari i AAK-së, Muharrem Nitaj. Ky i fundit ka bërë një postim në "Facebook", ku shprehet se kryetari i Rahovecit e ka njoftuar për vdekjen e vëllait të tij të prekur me koronavirus.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19. Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre! Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore