Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

“Vdiq edhe zemra ime pa ty”/ Fjalët prekëse të babait për djalin 15-vjeçar që u vra dje (Foto)

“Vdiq edhe zemra ime pa ty”/ Fjalët prekëse të babait

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një adoleshenti ka ndodhur dje në Kosovë.

Gjatë një sherri mes adoleshentësh në lagjen “Bajram Curri” në Prizren, një adoleshent humbi jetën si pasojë e plagëve të marra me thikë.

Babai i të ndjerit, përmes një postimi në Facebook ka shkruar edhe disa fjalë prekëse për humbjen e djalin e tij, ku shkruan: "Vdiq edhe zemra ime pa ty, o shpirti i babit".

Postimi i plotë:

"Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi

Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet

Se vdiq edhe Zemra jeme pa ty o shpirti babit".

“Vdiq edhe zemra ime pa ty”/ Fjalët prekëse të babait

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore