Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Vdes nga mbidoza grimierja shqiptare (FOTO)

Vdes nga mbidoza grimierja shqiptare (FOTO)

Ka ndërruar jetë në moshë të re, grimierja kosovare Marigona Obërtinca. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës. Ata janë shprehur të pikëlluar për ndarjen nga jeta të Marigonës në moshë të re.

Familjarët e kanë kujtuar Marigonën, si vajzë të guximshme dhe shumë punëtore. Grimierja ka lënë pas një djalë të vogël. 

"Indeksonline” mëson se “make-up” artistja kosovare ka vdekur nga mbidoza. Burimet tregojnë se Marigona ishte shtruar në spital pas përdorimit të tepruar të narkotikëve dhe nuk ka arritur të mbijetonte.

Përdorimi i narkotikëve në Kosovë është në nivel shqetësues kohët e fundit. Statistikat tregojnë se numri i përdoruesve të drogës po rritet dhe se shoqëria kosovare është duke u përballur me një virus shtesë siç janë narkotikët.

Vdes nga mbidoza grimierja shqiptare (FOTO)

Vdes nga mbidoza grimierja shqiptare (FOTO)

Vdes nga mbidoza grimierja shqiptare (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore