Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Vdes nga mbidoza e drogës 27-vjeçari shqiptar

Vdes nga mbidoza e drogës 27-vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e djeshme në fshatin Koretishtë të Novobërdës. Sipas informacioneve, një 27-vjeçar ka gjetur vdekjen tragjike si pasojë e mbidozës.

Dyshohet se i riu ka konsumuar një sasi lëndë narkotike dhe më pas ka rënë në tokë pa shenja jete. Viktima Gzim Orana ka kaluar në mbidozë së bashku me një familjarin e tij, por ky i fundit rezulton jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen shkaqet që e çuan të riun nga Gjilani në një gjendje të tillë, teksa vdekja e tij po hetohet nga zyrtarët e Kosovës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore