Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

U mbajt i lidhur dhe i zhveshur në Mal, si është gjendja e 28-vjeçarit shqiptar (Foto)

U mbajt i lidhur dhe i zhveshur në Mal, si është gjendja e

Jetmir Rudi nga Malisheva është gjetur pasi ishte raportuar nga familjarët e tij se është zhdukur të shtunën.

Në një fotografi të siguruar nga “Gazeta Express”, Jetmiri shihet se është mbajtur i lidhur dhe i zhveshur në mal.

Nga Policia kanë konfirmuar për ‘Express’ se Jetmiri është gjetur nga familjarët dhe është duke u trajtuar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Malishevë.

U mbajt i lidhur dhe i zhveshur në Mal, si është gjendja e

“Është gjetur nga familjarët. Për momentin po i ofrohet ndihmë mjekësore në QKMF Malishevë. Me procedura tjera do të vazhdojmë sapo të jetë në gjendje të deklarohet”, thuhet në përgjigjen e Policisë.

Pasditen e së shtunës Jetmiri ishte larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Familjarët kishin lajmëruar Policinë se Jetmiri është zhdukur.

U mbajt i lidhur dhe i zhveshur në Mal, si është gjendja e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore