Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

TRONDITËSE/ Nipi vret xhaxhain, shkak bëhet prona

TRONDITËSE/ Nipi vret xhaxhain, shkak bëhet prona

Një ngjarje të rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Malishevë të Kosovës. 

Mediat në Kosovë raportojnë se nipi ka vrarë xhaxhain e tij dhe se konflikti mes tyre ka nisur për çështje prone.

Njoftimi i Policisë:


Sot rreth orës 09:50 është raportuar për një rast vrasje në fshatin Kijevë-Malishevë.

Në vendin e ngjarjes, menjëherë kanë dalë njësitet e nevojshme policore ku është gjetur një person mashkull (i moshës madhore dyshohej pa shenja jete). Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar, mashkull i moshës madhore. Rrjedha e mëtejme hetimore është duke vazhduar në koordinim me prokurorin e shtetit në drejtim të veprës penale të vrasjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore