Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Tronditet Kosova, gjendet e vdekur një grua në banesën e saj

Tronditet Kosova, gjendet e vdekur një grua në banesën e saj

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Kosovë.

Bëhet me dije nga autoritetet e policisë se një grua është gjetur e vdekur në një banesë në Pejë.

Rastin e ka konfirmuar Policia, përmes raportit 24 orësh. Me vendim të prokurorit, trupi është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“Rr. Adem Jashari, Pejë 10.06.2022-14:39.  Në një banesë është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Deri më tani nuk ka shumë informacione për ngjrjen teksa policia vijon hetimin e rastit të rëndë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore