Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Tragjike në Kosovë! Vdes nga koronavirusi 29 vjeçarja në javën e 27-të të shtatzënisë

Tragjike në Kosovë! Vdes nga koronavirusi 29 vjeçarja në

Një lajm tronditës vjen nga Kosova ku raportohet se ka ndërruar jetë një grua 29-vjeçare nga koronavirusi.

E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të, dhe ndonëse ka qenë nën monitorimin e konziliumit mjekësor, nuk është arritur të shpëtohet as foshnja

Sipas Gazetes Express, 29-vjeçarja shtatzënë vdiq pasditen e sotme rreth orës 15:15. Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë u shënuan 15 viktima dhe 775 raste të reja nga 1.903 testime të kryera për të dyshuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore