Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

TMERR në mes të lokalit/ Po bisedonte me shokët, 38-vjeçari bie në tokë dhe vdes

TMERR në mes të lokalit/ Po bisedonte me shokët,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë ditën e sotme, ku një 38-vjeçar ka ndërruar jetë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Prizren, teksa Shaqir Bytyqi ishte në një lokal duke biseduar me shokët, e tij, kur ka rënë pa vetëdije nga karrigia.

“Rasti ka ndodhur mbrëmë pas orës 00:00 në një lokal në Prizren. Derisa ishte duke biseduar me shokët e tij tanimë i ndjeri, ka rënë nga karrigia pa vetëdije. Ai është dërguar në Qendrën Emergjente ku edhe është konstatuar vdekja”, tha ai.

Bytyqi bëri të ditur se trupi i pajetë me vendim të prokurorit është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjor.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore