Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Tensionet në veri të Kosovës/ Plagosen 5 efektivë të Policisë, dhjetra serbë u përpoqën të...

Tensionet në veri të Kosovës/ Plagosen 5 efektivë të

Pesë anëtarë të Policisë së Kosovës janë lënduar në Zveçan, pas situatës së tensionuar që është krijuar atje.

Mediat e Kosovës bëjnë me dije se lajmin e ka konfirmuar vetë Policia e Kosovës.

Struktura ilegale, kanë lëshuar alarmin në orën 12:00 dhe aty janë mbledhur dhjetëra serbë për të penguar policinë, që po ndihmon kryetarin e ri të hyjë në Komunë./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore