Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

"Skllav, vrasës, provokator"/ Analisti ironizon ish-kryeministrin: Dhashë gjak serbi, Sali Berisha jom (Foto)

"Skllav, vrasës, provokator"/ Analisti ironizon

Kosovë- Analisti Imer Mushkolaj ka ironizuar pas përplasjes që pati me ish-kryeministrin Sali Berisha, duke publikuar një fotografi që duket se po jep gjak dhe duke thënë se po "jep gjak serbi”.


“Imer Mushkolaj sapo dha gjak serbi”. Sali Berisha jom”, shkruan Mushkolaj.

Kujtojmë se në një emision të debatit mbrëmë, në intervistën e Sali Berishës përballë opinionistëve kosovarë, përplasje të ashpër pati mes Mushkolajt dhe Berishës.


Mushkolaj e quajti ‘vrasës’ Berishën derisa ky ia ktheu se ‘është provokator i Novisadit’.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore