Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

SKANDALI/ Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen e klasës së 6-të, autoritetet e lejojnë të vazhdojë punën

SKANDALI/ Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen e klasës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një nxënëse e klasës së 6-të është ngacmuar seksualisht nga mësuesi i saj.

Sipas mediave në Kosovë, ngjarja ka ndodhur në Vushtrri, më 20 dhjetor të vitit të kaluar, teksa vetëm sot mësuesi është pezulluar nga detyra e tij dhe gjatë gjithë kësaj kohe ai ka qenë duke dhënë mësim. 

Autoritetet në Kosovë janë justifikuar se nuk kanë pasur urdhër nga prokurori për pezullimin e tij nga detyra, dhe për këtë arsye ai është lejuar të vazhdojë punën me nxënësit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore