Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Shqiptari kap mat jashtë motelit gruan me një tjetër, plas sherri mes 3 të rinjve

Shqiptari kap mat jashtë motelit gruan me një tjetër, plas sherri

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në një fshat të Vushtrisë ku në një përleshje fizike janë përfshirë tre të rinj. Historia e ngatërruar e dashurisë midis tre personave ka ndodhur në afërsi të një moteli të fshatit Doberllukë.

Gjithçka nisi pasi një 27-vjeçar sulmoi një tjetër të ri pasi e kapi në afërsi të motelit jashtë me bashkëshorten e tij. Ai i akuzoi i revoltuar se ishin në një lidhje dashurie dhe bashkë me shokun e tij u përleshën fizikisht me të riun.

Në sherr u desh ndërhyrja e Policisë që ngjarja të mos përshkallëzonte në nivele të mëtejshme mrgjithëse i riu mbeti me lëndime të shumta trupore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore