Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Arrestohet kryetari i Komunës në Kosovë, i akuzuar për...

Arrestohet kryetari i Komunës në Kosovë, i akuzuar për...

Kryetari i Komunës së Istogut në Kosovë, Haki Rugova është arrestuar mbrëmjen e sotme.

Kryetari i Istogut në radhët e LDK-së është arrestuar bashkë me disa zyrtarë të tjerë, mes tyre edhe nënkryetari i Komunës.

Ndaj tyre rëndojnë akuza për shpërdorim të detyrës, konfliktit të interesit dhe falsifikimit të dokumentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore