Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

"Shkove të shpëtoje jetë dhe humbe tënden"/ Postimi prekës i babait të të riut që vdiq në aksident: Për ne si prindër...

"Shkove të shpëtoje jetë dhe humbe tënden"/

Shoferi i autoambulancës që u përfshi në aksidentin e rëndë që ndodhi dje në Gjakovë, Skofiar Gjini, nuk ka arritur që t’u mbijetojë plagëve të marra. Ai ka ndërruar jetë sot në spital.

Lajmin e ka konfirmuar edhe babai i të ndjerit, Gëzim Gjini, i cili ka bërë një postim me fjalë të ndjera për birin e tij të vetëm që humbi jetën tragjikisht.

“Pse na ike kështu, pse i la Babë e Nonë, Grua dhe dy Vajza!? Përfundoj jeta për Ty por edhe për Ne si Prindër! Shkove në orar pune të shpëtosh jetë, e humbe jetën tënde!”, shkroi Gjini në Facebook.


Ai ka bërë të ditur se 33-vjeçari ka lënë pas vetes bashkëshorten dhe dy vajza.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në ora 19:00 në varrezat e reja në Gjakovë.

"Shkove të shpëtoje jetë dhe humbe tënden"/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore