Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Serbët s’e lejuan të hynte në godinë/ Reagon kryetari i ri pas tensioneve: Aktualisht jam...

Serbët s’e lejuan të hynte në godinë/ Reagon kryetari

Kryetari i ri i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci ka reaguar pas tensioneve të shkaktuara ditën e sotme nga serbët në veriun e Kosovës.

Peci deklaroi për mediat se aktualisht është brenda objektit të kësaj komune. Ai tha se është dita e parë e punës së tij dhe është duke e ushtruar funksionin e tij si kryetar.

Qytetarët serbë janë mbledhur për të kundërshtuar hyrjen në Komunë të kryetarit të ri të zgjedhur në prill.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore