Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Provimet e lirimit/ Nxënësit marrin pyetjet paraprakisht, tezat qarkullojnë në grupe facebook-u

Provimet e lirimit/ Nxënësit marrin pyetjet paraprakisht, tezat

Ashtu si dhe në Shqipëri, edhe në Kosovë ditën e sotme zhvillohet provimi i lirimit për nxënësit e klasave të 9-a.

Megjithatë, duket se pyetjet dhe përgjigjet e testit kanë dalë përpara se nxënësit të futeshin në shkolla. Tezat kanë qarkulluar në rrjetet sociale, në grupe të veçanta private, të cilat administrohen nga disa persona. Nuk dihet ende se kush apo në çfarë mënyre është arritur që këto teza të publikohen.

Provimet e lirimit/ Nxënësit marrin pyetjet paraprakisht, tezat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore