Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Protesta në Kosovë/ Agravon situata, veteranët e UÇK rrëzojnë derën e Kuvendit dhe hyjnë brenda...

Protesta në Kosovë/ Agravon situata, veteranët e UÇK

Ka agravuar situata në protestën e veteranëve që po mbahet ditën e sotme në Kosovë.

Shoqatat e dala nga lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës janë përplasur me policinë, ndërsa kanë rrëzuar derën kryesore të Kuvendit, duke hyrë në ambientet e oborrit të godinës.

 Kjo protestë po organizohet pasi veteranët janë të indinjuar që deputetët të martën miratuan në parim projektligjin për caktimin e pagës minimale, ligj i cili i mënjanon ata.

Protesta në Kosovë/ Agravon situata, veteranët e UÇK

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore