Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

"Po i rrahët, do ju shpërblej"/ Si e motivoi Behgjet Pacolli kombëtaren e Kosovës para ndeshjes me Spanjën

"Po i rrahët, do ju shpërblej"/ Si e motivoi Behgjet Pacolli

Sot kombëtarja e Kosovës po përballet me Spanjën në kuadër të kualifikuese të Botërorit 2022.

Spanja nuk e njeh si shtet Republikën e Kosovës dhe që në krye të ditës pa startuar sfida janë hasur problematika të mëdha.

Ndërkohë politikani dhe biznesmeni i suksesshëm Behgjet Pacolli ka deklaruar se nëse kombëtarja e mund Spanjën atëherë ai do t’i shpërblejë ata në mënyrën e tij.

“Sonte ky shtet pa dyshim do ta “njohë” kush dhe cila është Kosova!”, shkruan Pacolli në Facebook.

Postimi i plotë

Kosova sonte shkruan histori në Sevilla. Përfaqësuesja e Spanjës sonte do të përballet me Kosovën në ndeshjen kualifikuese për Botërorin “Katari 2022”. Unë përsonalisht besoj në përfaqësuesën tonë dhe atë do ta shpërblej në mënyrën time, në rast të një fitore ndaj Spanjës. Sonte ky shtet pa dyshim do ta “njeh” kush dhe cila është Kosova!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore