Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Përmbytjet/ Qytetari kap peshkun gjigand në oborr, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Përmbytjet/ Qytetari kap peshkun gjigand në oborr, pamjet

Një video e xhiruar në Gjilan të Kosovës ka bërë xhiron e rrjetit, pasi një qytetar pretendon se ka gjetur një peshk para oborrit të banesës së tij. Si pasojë e reshjeve të shumta të shiut, shumë zona të Kosovës janë përmbytur, duke bërë që bashkë me ujin, të ‘shfaqen’ edhe gjallesa.

Në oborrin e banesës së një qytetari nga Livoqi i Gjilanit, është pikasur një peshk i madh, i cili kapet nga ai dhe i tregohet kameras. 

“Marshallah! Live! Na vini me kamera. Shikoje, shikoje. Rri aty ti,”- dëgjohet teksa flet i riu.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore