Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Përdori stimulues për marrëdhëniet seksuale, VDES në spital 41-vjeçari: Pacienti ka qenë i shtrirë...

Përdori stimulues për marrëdhëniet seksuale, VDES në

Ka ndërruar jetë ditën e sotme një 41-vjeçar në Spitalin e Prizrenit. 

Dyshohet paraprakisht se 41-vjeçari përdori mjete stimuluese për marrëdhënie seksuale.

Bëhet me dije nga mediat kosovare se viktima po qëndronte i shtrirë dhe siç dyshohet kishte përdorur stimulues për marrëdhënie seksuale.

Lajmin për vdekjen e viktimës e ka konfirmuar dhe Shaqir Bytyqi, zëdhënës i policisë rajonale të Prizrenit.

“Sot rreth orës 07:00 është raportuar nga Spitali Rajonal i Prizrenit që një pacient i cili ka qenë i shtrirë mashkull 41 vjeç ka ndërruar jetë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pasi kanë marrë raportin e mjekut, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve”.

Viktima dyshohet se ishte shtrirë në spital për shkak të përdorimit të stimuluesve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore