Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Pema zë poshtë dy persona/ Burri vdes në vend, gruaja niset me urgjencë në spital

Pema zë poshtë dy persona/ Burri vdes në vend, gruaja niset me

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën sotme në  Kosovë, ku një person ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vaso Pasho” në Prishtinë, ku për shkak të rrëzimit të një 30-vjeçar ka vdekur në vend, teksa është plagosur dhe një grua e cila është dërguar për në spital.

 “Rreth orës 15:15 një lis është rrezuar dhe ka zënë dy persona. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informacionet e para janë ngritur dyshimet se njëri nga të lënduarit, mashkull rreth 30 vjeç, ka humbur jetën, ndërsa e lënduar ka mbetur një femër, po ashtu rreth 30 vjeç, e cila është dërguar në spital për ndihmë mjekësore”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore