Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Nxorrën nga makina fëmijët e tyre dhe i detyruan të lypnin, arrestohet çifti shqiptar (DETAJE)

Nxorrën nga makina fëmijët e tyre dhe i detyruan të lypnin,

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të cilët akuzohen se shfrytëzonin fëmijë e tyre për të kërkuar lëmoshë në rrugë.

Rasti u evidentua në Istog, ku pas një telefonate në komisariat, autoritetet u informuan se dy persona kishin nxjerrë nga makina disa fëmijë dhe i kishin lënë në rrugë për të kërkuar lëmoshë.

Stacioni Policor në Istog ?sht? informuar se n? rrugën “2 Korriku” n? Istog, nga nj? automjet (kombi), kan? dalë disa f?mij? p?r t? k?rkuar l?mosh?.

Autoritetet policore në kosovë kanë identifikuar dhe arrestuar t? dyshuarin me inicialet E.G., i lindur më 1992, njofton Klan Kosova.

Pas marrjes në pyetje, policët anë arrestuar dhe bashkëshorten e tij për shkak të përfshirjes në këtë vepër penale.

“T? dyshuarit i kan? detyruar fëmijët e tyre t? k?rkojn? l?mosh?”, njofton policia kosovare.

Prokurori i shtetit, ka urdh?ruar q? i dyshuari t? d?rgohet n? mbajtje p?r 48-or?, nd?rsa e dyshuara ?sht? liruar n? procedur? t? rregullt.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore